f
Newsy
Stadion: Odwołanie nie wpłynęło, Mostostal wybuduje nowy Stadion Miejski!
2012-12-03 14:40:00
Na reszcie możemy odetchnąć z ulgą! Wszystkie procedury dobiegły do szczęśliwego końca. Pierwsze odwołanie Warbudu nie przyniosło skutku, drugie, po uzupełnieniu dokumentów przez Mostostal Warszawa, nie wpłynęło. Takim oto sposobem procedura przetargowa, mająca na celu wyłonienie wykonawcy nowego Stadionu Miejskiego, dobiegła końca!

Postępowanie przetargowe na "Modernizację Stadionu Miejskiego w Tychach wraz z wyposażeniem" zostało zakończone. W ustawowym terminie nie wpłynęło odwołanie i nowy stadion zostanie wybudowany przez firmę Mostostal Warszawa S.A.

- Niezmiernie cieszymy się z zakończenia procedury przetargowej. Teraz już nic nie stoi na przeszkodzie podpisania umowy oraz rozpoczęcia budowy długo oczekiwanego obiektu sportowego - powiedziała Alina Sowa, prezes spółki Tyski Sport S.A.

W najbliższych dniach zostanie wyznaczony termin podpisania umowy oraz przekazania placu budowy. Mostostal Warszawa S.A. wybuduje stadion za kwotę 128 873 225, 62 zł, czyli najkorzystniejszą cenę zaoferowaną w przetargu.


źródło: gkstychy.info

autor: michał
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition