f
Newsy
Oświadczenie ws. meczów z ŁKS Łódź i Cracovią Kraków
2012-11-11 15:26:00
W związku z sytuacjami, do jakich doszło podczas meczu z Łódzkim Klubem Sportowym na Stadionie Miejskim w Jaworznie, a także w związku z decyzją WGiD o rozegraniu mecz pomiędzy GKS Tychy a Cracovią Kraków bez udziału kibiców, Stowarzyszenie Kibiców "Tyski Fan" pragnie ustosunkować się do w/w sytuacji. Poniżej treść oświadczenia.Oświadczenie Stowarzyszenia kibiców GKS TYCHY
Tyski Fan dotyczące meczów przyjaźni GKS Tychy - ŁKS Łódź oraz GKS Tychy - KS CRACOVIA Kraków


W nawiązaniu do braku możliwości normalnego i bezpiecznego wejścia kibiców na trybuny Stadionu Miejskiego w Jaworznie w niedzielę 28 października 2012 roku na mecz piłki nożnej pomiędzy GKS Tychy i ŁKS Łódź oraz brakiem możliwości obejrzenia "na żywo" z trybun meczu piłki nożnej GKS Tychy - KS CRACOVIA Kraków, który będzie rozegrany w sobotę 10.11.2012r. Stowarzyszenie oświadcza, że wg. naszej oceny są to wyniki niekompetencji i totalnej ignorancji ze strony kierownika ds. "pseudo" bezpieczeństwa, pana Janusza Gajdasa, oraz prowokacyjnego i chamskiego zachowania policji i służb ochrony. Jedynymi odpowiedzialnymi osobami na tym wydarzeniu byli Fani tyskiej i łódzkiej drużyny, którzy nie dali się sprowokować i tylko dzięki Nam nie doszło do eskalacji zajść, do których dążyli policjanci i ochroniarze. W "nagrodę" za Nasze odpowiedzialne zachowanie zamknięto stadion dla publiczności na następny mecz.
W związku z tym dnia 31.10.2012r. odbyło się spotkanie w siedzibie Spółki TYSKI SPORT w którym uczestniczyli przedstawiciele obu stron. W spotkaniu na prośbę kibiców nie uczestniczył kierownik ds. bezpieczeństwa - na dzień dzisiejszy nie ma możliwości na współpracę z tym Panem. Kibice przekazali wszelkie swoje uwagi oraz zastrzeżenia co do organizacji meczów naszej drużyny w Jaworznie. Spółka wyraziła wolę współpracy na tej płaszczyźnie.

Zarząd Stowarzyszenia chce podziękować tym nielicznym osobom, którym w dniu 28.10.2012r. udało się zasiąść na trybunie odkrytej Stadionu w Jaworznie, ale widząc sytuację w jakiej znaleźli się pozostali kibice postanowili solidarnie z nimi go opuścić.

Przedstawiciele Stowarzyszenia są w ciągłym kontakcie ze Spółką Tyski Sport i dokładają wszelkich starań aby nigdy więcej takie sytuacje nie miały miejsca.
Pomimo tych przykrych zdarzeń, zachęcamy wszystkich do uczestniczenia w meczach "domowych" oraz wyjazdowych TYSKIEGO GKS-u.

BYŁ BĘDZIE JEST TYSKI GKS


Z poważaniem,
Zarząd Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan"

autor: michał
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition