f
Newsy
Ruch Zdzieszowice - GKS TYCHY | relacja
2012-04-28 23:00:00
Iście wakacyjna pogoda towarzyszyła naszej dzisiejszej wyprawie do Zdzieszowic. Mimo to frekwencja na kolana nie powaliła.

Do Zdzieszowic na mecz z Ruchem wyruszamy z tyskiego dworca, w około 120 osób, tuż po godzinie 12:30. Docieramy do Katowic, tam szybka przesiadka do pociągu relacji Przemyśl - Szczecin i lecimy już prosto na "Zdzichy". Podróż trochę się wydłużyła dzięki PKP, ale finalnie docieramy na miejsce, dostajemy obstawę miejscowej policji, która przed opuszczeniem przez nas tunelu stacji w Zdzieszowicach starannie kameruje i sprawdza każdego z osobna. Pieszo udajemy się na stadion, gdzie bardzo powoli zostajemy wpuszczani na sektor gości. W między czasie kilkadziesiąt osób dojeżdża "na własną rękę". Ostatnia osoba wchodzi w około 10. minucie meczu, co w sumie daje dokładnie 153 Trójkolorowych w klatce. Ruszamy z konkretnym na początku, ale z czasem słabnącym (może przez upał ;) ) dopingiem. Na płocie debiutuje nowa flaga Ultras.

Mecz kończy się wynikiem 1:1, a remis po raz kolejny ratujemy w samej końcówce meczu, tym razem za sprawą Damiana Szczęsnego. Boli na pewno to, że inne zespoły wybitnie, po raz kolejny zresztą, zagrały pod nas, a nasi kopacze tego nie wykorzystali.

Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę do końca i udajemy się na pociąg powrotny. Do Tychów docieramy po godzinie 20:00Ruch Zdzieszowice - GKS TYCHY | 28.04.12
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition