f
Newsy
Z forBET do Grudziądza? - challenge na Ruchu.
2018-03-28 08:15:00
#7100naDerby ? forBET rusza z akcją dla kibiców GKS-u Tychy

#7100naDerby ? pod takim hasłem toczyć się będzie specjalna akcja forBET Zakłady Bukmacherskie skierowana do kibiców GKS-u Tychy przed sobotnią, derbową potyczką z Ruchem Chorzów w rozgrywkach Nice 1. Ligi. Jeśli na trybunach Stadionu Miejskiego w Tychach w sobotnie popołudnie zasiądzie minimum 7100 osób, wówczas oficjalny sponsor tyskiego klubu przygotuje specjalną niespodziankę dla kibiców.

Liczba 7100 nie jest w tym miejscu przypadkowa. Nawiązuje ona bowiem do daty powstania GKS-u (1971 rok), a jednocześnie oznacza rekord frekwencji, który w tegorocznym sezonie miałby zostać pobity na obiekcie przy Edukacji. Nie od dziś wiadomo, że mecze derbowe są zawsze magnesem przyciągającym kibiców na trybuny, szczególnie, że Niebiescy dawno nie gościli w Tychach.

Z okazji świąteczno-derbowej potyczki forBET rzuca tyskim kibicom swego rodzaju wyzwanie. Jeśli w sobotnie popołudnie na trybunach pojawi się minimum 7100 osób, wówczas oficjalny sponsor GKS-u zapłaci 1 zł za każdego kibica, a zebrane środki zostaną przekazane fanom na rzecz organizacji wyjazdu na mecz z Olimpią Grudziądz, który planowany w ramach 26. kolejki na 14 kwietnia.

Jednocześnie w ramach akcji, kibice będą mogli liczyć na dodatkowe wsparcie od sponsora. Za każde konto założone w dniach 27 marca ? 10 kwietnia ze zrealizowanym depozytem pochodzące ze specjalnego linku aktywacyjnego znajdującego się na oficjalnej stronie tyskiego klubu ? forBET przekaże 20 zł na rzecz kibiców.

Wszyscy gracze forBET mogą również włączyć się w klimat derbowej potyczki w Tychach i postawić, czy fani GKS-u faktycznie zrealizują postawione przed nimi zadanie ? w ofercie znajdzie się bowiem specjalny zakład dotyczący frekwencji na sobotnim meczu.
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition