f
Newsy
Wielki test wiedzy o GKS Tychy
2016-04-30 14:39:00
14 maja, w ramach Nocy Muzeów, Tyska Galeria Sportu - wraz z Tyskim Sportem i Urzędem Miasta - zaprasza tyszan na wielki test wiedzy o sporcie. Z okazji 45-lecia GKS Tychy sprawdzimy waszą wiedzę o klubie, jego historii, sukcesach i najwybitniejszych zawodnikach.

Najwięcej pytań będzie dotyczyć oczywiście piłki nożnej i hokeja na lodzie, czyli najpopularniejszych dyscyplin sportu w Tychach. Padną także pytania o inne sporty uprawiane w naszym mieście.

Bądźcie przygotowani na różne pytania: łatwe i trudniejsze, czasem zaskakujące i podchwytliwe, innym razem wymagające również wiedzy o naszym mieście i sportowych przepisach. Liczyć się będą przede wszystkim zabawa i chęć zmierzenia się z wiedzą o ulubionym klubie mieszkańców naszego miasta.
Na największych znawców sportu w Tychach czekają atrakcyjne i wartościowe nagrody. Wśród uczestników testu zostaną rozlosowane upominki.

Wielki test wiedzy o sporcie rozpocznie się w sali konferencyjnej Stadionu Miejskiego w sobotę 14 maja o godz. 20.30 po zakończeniu meczu GKS Tychy z Nadwiślanem Góra. Równocześnie sportowy mini test będą pisać goście specjalni - przedstawiciele tyskich władz, biznesu, świata kultury, nauki, sportu i mediów.

Zwycięzców testów poznamy jeszcze tego samego wieczora.

Zapisy: testygks@tgs.tychy.pl

Więcej informacji: www.tgs.tychy.pl i www.gkstychy.info

tel. 604 475 628

Ilość miejsc ograniczona.
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition