f
Newsy
#WracamyNaE7 - Zanim kupisz bilet na
2015-06-22 20:11:00
Sprzedaż biletów na sektor "Młyn" (sektory T, U, W, Z) rozpocznie się w środę, 24 czerwca, od godziny 10:00 w ośrodku Kibice Razem GKS Tychy, ul. Barona 30, lokal 213 (I piętro). Szczegóły na bieżąco będą podawane na naszych profilach w serwisach społecznościowych oraz na www.TyskiFan.pl

Sprzedaż biletów - przeczytaj uważnie do końca zanim kupisz bilet na sektor "Młyn" (T,U,W,Z)

Przez ostatnie miesiące robiliśmy wszystko, aby powrót na Edukacji 7 był jak najbardziej udany, aby jednak tak się stało musimy pokazać się na Trybunach z jak najlepszej strony. Rozpoczynamy akcje Wracamy Na E7, codziennie ( do 18 lipca) o godz. 19:71 na profilu Facebook WracamyNaE7 będą pojawiać się informacje o Naszym powrocie na Edukacji 7, sprawdzaj codziennie, udostępniaj, rozsyłaj wśród znajomych, Tychy przez najbliższy miesiąc mają być Trójkolorowe, mamy kilka niespodzianek, więc nie przegap. Pamiętajmy, że GKS Tychy to nie tylko mecz otwarcia, traktujemy to jako wstęp do II ligi, mamy nadzieję, że docenicie Nasz wysiłek i zobaczymy się na Edukacji 7 na zapleczu-zaplecza ekstraklasy, a za rok będziemy razem cieszyć się z powrotu do I ligi. Nie będziemy zanudzać ile wydaliśmy przez ostatnie 4 lata na dojazdy do Jaworzna, kary za rzucanie słonecznikiem i tym podobne kwiatki, bo i tak znajdą się tacy którzy stwierdzą że i tak na tym zarabiamy. Wywalczyliśmy bilety jak za darmo, do tego pamiątka też nie tania, więc unikajmy takich sytuacji, że ktoś wybiera sektor "Młyn" tylko dlatego bo jest najtańszy, usiądzie sobie wygodnie z piwkiem i giętą, a do tego będzie upominał innych żeby usiedli bo mu zasłaniają lub zajęli jego miejsce. Dla takich stworzyliśmy regulamin, niżej są opisane (dla nie lubiących czytać mamy też obrazki) zasady/ regulamin, aby dla każdego ten mecz był wyjątkowym wydarzeniem. Nie narzuciliśmy wyższej ceny, przede wszystkim ze względu na małolatów, rozumiemy że dla nich i 5 zł to dużo, Ci starsi mamy nadzieję rozumieją, że ten mecz nadszarpnie trochę budżet Tyskiego Fana i pomogą, każdy będzie miał możliwość wyboru w jaki sposób chce pomóc, będą specjalne puszki (nie przyjmujemy bilonu :) ), uruchamiamy zbiórkę internetową, pojawią się specjalne kolekcje gadżetów (Mistrz Polski, Wracamy Na E7, Specjalne limitowane edycje- 71 szt, licytacje itd.) kierujemy się zasadą: nieważne czy młody czy stary, masz w sercu GKS - ZAPRASZAMY!
Dość już pisania zaczynamy działać, nakręcajmy wszystkich!

To nie czary znów na Edukacji 7 gramy
Z kibicowskim pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan"REGULAMIN SEKTORA "MŁYN"

Każda osoba przebywająca na sektorach T U W Z zwanych dalej MŁYNEM bezwzględnie musi przestrzegać poniższego REGULAMINU i wykonywać polecenia osób prowadzących doping. Nie dostosowanie się do naszych zasad skutkować będzie opuszczeniem MŁYNA.

1. Zakazuje się w trakcie meczu:

- siedzenia
- pochłaniania posiłków jak na pikniku
- fotografowania innych bywalców z MŁYNA
- nagrywania telefonami, kamerami i innymi urządzeniami tego co się dzieje na MŁYNIE
- przychodzenia w stanie mocno wskazującym
- noszenia barw klubów nie związanych z GKS Tychy
- zaniechania w współtworzenia opraw

2. Nakazuje się w trakcie meczu:

- przybycie na sektor MŁYN najpóźniej 15 minut przed rozpoczęciem meczu
- posiadanie barw klubowych: koszulki, szale, czapki! Przede wszystkim barw GKS Tychy, a w dalszej
kolejności barwy zaprzyjaźnionych klubów
- wykonywanie poleceń młynowych
- zdzieranie gardła przez pełne 90 minut
- powrót na swoje miejsca bezpośrednio po przerwie w meczu, a najlepiej jeszcze w jej trakcie
- używanie elementów oprawy tak długo jak wymaga tego sytuacja

input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition