f
Newsy
Wyjazd do Chojnic ODWOŁANY
2012-03-19 15:30:00
Niestety. Mobilizacja, która w naszych szeregach ma miejsce praktycznie od początku roku poszła na marne. Pomimo wielu starań nie będzie nam dane pojechać do Chojnic, na najbardziej wyczekiwany przez wielu z nas wyjazd w tej rundzie. Poniżej oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan"

Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy Tyski Fan informuje, iż pomimo starań jakie dokonaliśmy razem ze Stowarzyszeniem Kibiców Chojniczanki Chojnice mecz o mistrzostwo II Ligi Zachodniej pomiędzy Chojniczanka Chojnice, a GKS Tychy odbędzie się bez udziału publiczności.

Decyzje podjęli Ci co zawsze.

Piłka Nożna dla Kibiców!

Informujemy, iż lista przechodzi na wyjazd autokarowy do Głogowa!
Osoby, które wpłaciły koszty wyjazdu proszone są o cierpliwość w sprawie informacji o wyjeździe do Głogowa! Będą oddane nadpłaty dokonanych wpłat po obliczeniu kosztów wyjazdu do Głogowa.

16 maj (środa), Już teraz możemy załatwiać urlopy w pracy w szkołach!

Serdecznie pozdrawiamy,
Zarząd Stowarzyszenia Kibiców "TYSKI FAN"


W związku z tym, że w sobotę do Chojnic nie pojedziemy, instnieje możliwość, że pojedziemy wspierać naszych przyjaciół z Bydgoszczy, którzy w tym samym dniu rozegrają mecz w Radzionkowie z miejscowym Ruchem. Informacja odnośnie ewentualnego wyjazdu powinna pojawić się jeszcze dzisiaj w godzinach wieczornych.
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition