f
Newsy
GKS Tychy - Jarota Jarocin | 2:0
2012-03-18 18:55:00
Pierwszy mecz na wiosnę nie był hitowym pojedynkiem. Spotkanie z Jarotą jednak przyciągneło na trybuny do Jaworzna ok. 300 kibiców Trójkolorowych.

Od samego początku mecz ruszamy z rwanym, ale dość dobrym dopingiem, który prowadzi w porywach 150 osób. Pierwsza połowa upływa pod znakiem nieudolności arbitrów, którzy swoim zachowaniem konsekwentnie utrudniali piłkarzą swój zawód - "nie potrafię sędziować ale udaje że umiem" - tak to mniej więcej można skomentować. Gwizdki raz po raz mylą się za co otrzymują sowitą porcje "nagród" z naszej strony.

W drugiej połowie nasi piłkarze jednak mocno się ogarneli i w tą część meczu weszli z impetem. Co prawda wpierw z boiska za druga żółtą kartkę musiał wylecieć Bizak (w równie komicznych okolocznościach co poziom sędziowania 1. połowy),ale już chwilę po tym zdarzeniu wychodzimy na prowadzenie. 2. minuty później podwyższamy wynik meczu na 2-0 za sprawą Damiana Szczęsnego. Euforia na trybunach i głośne "I liga! I liga! GKS!" słyszy napewno spora część Jaworzna. Pod koniec meczu spora grupa naszych opuszcza stadion by jechać do Bytomia wspierać Sandecję w meczu z Polonią. Niestety nie było im dane obejrzeć meczu w Bytomiu. My już do końca meczu kontrolujemy sytuację na boisku, a z trybun głośno wspieramy naszych graczy którzy umacniają się na pozycji lidera. Na meczu wspiera nas delegacja kibiców Cracovii z flagą. Na naszych sektorach także goście z Jarocina - nieliczni ale fanatyczni.