f
Newsy
Podziękowania za pamięć o Żołnierzach Wyklętych
2012-03-02 13:16:00
Dzisiaj rano do naszej redakcji trafił e-mail. Jego nadawca, w imieniu Pana Stanisława - byłego żołnierza Armi Krajowej - prosił, abyśmy opublikowali kilka słów adresowanych do osób, które wczoraj (1 marca 2012), w dniu, w którym wspominaliśmy Żołnierzy Wyklętych, zebrały się pod pomnikiem Grota Roweckiego w Tychach i uczciły pamięć o nich. Poniżej treść wiadomości:

Witam

Wieczorem pokazałem mojemu "przyszywanemu" dziadkowi (dość daleka rodzina, ale bardzo mi bliska) zdjęcia z uroczystości uczczenia przez kibiców GKS dnia Żołnierzy Wyklętych. Bardzo Go to wzruszyło i poprosił mnie abym (jak On to nazywa) łącznością kablową podziękował osobom które zgromadziły się pod pomnikiem Grota Roweckiego, poniżej kilka słów od niego:


"Jestem głęboko wzruszony postawą fanów-patriotów GKS-u Tychy, którzy dnia 1 marca 2012 roku w tak charakterystyczny sposób uczcili pamięć Źołnierzy Wyklętych. Wasza postawa napawa mnie, 91 letniego człowieka, dumą, że w naszym mieście są osoby, które pamiętają o tej rocznicy i raduje mi się serce, że wśród Polskiej młodzieży są osoby, którym nie obca jest historia naszego pięknego kraju. Chwała Wam za to młodzi PATRIOCI"

Stanisław - żołnierz AK
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition