f
Newsy
Zbiórka pamiątek na aukcje charytatywną!
2012-02-08 12:00:00
Kibicowanie to nie tylko chodzenie na mecze i pomaganie dopingiem swojej drużynie. Prawdziwi kibice pomagają także sobie nawzajem. Poniżej wiadomość, której nadawcami są chłopaki z Ultras TNG'03

Witamy!
Niejednokrotnie jako grupa ULTRAS TNG'03 GKS TYCHY braliśmy udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych. Razem z Wami zbieraliśmy plastikowe nakrętki, które po przekazaniu do Centrum Integracji Niepełnosprawnych stanowiły dochód przeznaczony na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla najmłodszych. Kwestowaliśmy dla najmłodszych tyszan zbierając zużyte baterie, dzięki którym przedszkola w zamian za oddanie ich firmie utylizacyjnej, mogły otrzymać pomoce naukowe i zabawki. Byliśmy współorganizatorem pikniku "Sportowe Lato" dla dzieci z Domu Dziecka.

Tym razem organizujemy akcję, która niejako dotyczy nas samych.
Nasza koleżanka - żona jednego z tyskich Ultrasów - we wrześniu ub.r. przeszła skomplikowaną operację kręgosłupa. Niestety od tamtej pory nie potrafi samodzielnie chodzić. Tylko kosztowna rehabilitacja stwarza nadzieję na powrót do pełnej sprawności.
Jako grupa TNG'03 chcielibyśmy ogłosić zbiórkę gadżetów GKS Tychy i naszych zgód z przeznaczeniem na późniejszą licytację. Fanty przyjmować będziemy do 21 lutego b.r. na meczach hokejowych GKS Tychy (stoisko z pamiątkami klubowymi) oraz w sklepie Adrenalina mieszczącym się na Balbinie. Kilka dni później wszystkie gadżety zostaną wystawione na licytację tutaj na forum oraz allegro.

Za przekazane gadżety z góry dziękujemy!
ULTRAS TNG'03
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition