f
Newsy
Nowy sezon - rozkład jazdy.
2014-07-05 13:06:00
Już za niecały miesiąc start nowego sezonu piłkarskiej pierwszej ligi. Jak wszyscy doskonale pamiętamy zeszły sezon ratowaliśmy do ostatniej kolejki, miejmy nadzieje że w tym nadchodzącym, który ma być ostatnim granym w Jaworznie sytuacja się odmieni i powalczymy o coś wiecęj.

Sezon rozpoczynamy w pierwszy weekend sierpnia grając na wyjeździe... z Sandecją. Mecz zgodowy na początek ligi, góry, wakacje ech. Nie może zabraknąć żadnego kibica trójkolorowych na tym wyjeździe.
W drugiej kolejce mamy kolejny wyjazd tym razem do Olsztyna. Stomil fartem pozostał w lidze zamiast Kolejarza Stróże. W zeszłym sezonie nie byliśmy na Stomilu. W tym musimy to zmienić.
U siebie zagramy dopiero w trzeciej rundzie a naszym rywalem będzie gdyńska Arka. Mecz jakiego nie trzeba reklamować. Jako że to pierwszy mecz "u siebie" to każdy musi tam być.
Czwarta kolejka to wyjazdowy mecz z Widzewem. Tam raczej nie pojedziemy bo w gorszej części Łodzi remont sektora gości trwa tyle co w Tychach budowa zespołu szkół municypalnych. Czyli nie wiadomo od kiedy i nie wiadomo jak długo. A szkoda bo na taki wyjazd napewno nie jeden ostrzył sobie zęby.
Natępnie zagramy u siebie z Miedzią. Rywal którego spotykamy od lat więc dobrze nam znany.
Na koniec sierpniowych meczy jedziemy do Niecieczy. Kraina kukurydzy i słoni ale zawsze fajny folklorystyczny wyjazd.
W siódmej kolejce zagramy w Jaworznie z Flotą.
Weekend 13-14 września to wyjazd do Chojnic.
Następnie mecz u siebie z Wisłą Płock. W Płocku ostatnio zaprezentowaliśmy sie okazale. Ale w Jaworznie... ech brak gości.
Kolejna kolejka to wyjazd na Wigry Suwałki. Polski biegun zimna to totalna nowość dla nas więc chęć pojechania w krainę niedźwiedzi polarnych ;) będzie spora.
Październik rozpoczynamy od meczu z Bytovią u siebie, ale już następna kolejka to ciekawy wyjazd na Pogoń Siedlce, FC Legii u siebie ciekawie sie prezentuje.
Następnie dwa mecze z dolnośląskimi drużynami. U siebie zagramy ze spadkowiczem z extraklasy Zagłębiem Lubin, a tydzień później mamy wyjazd do Głogowa na Chrobry.
Na początku listopada gramy u siebie z Olimpią Grudziądz, a 8 lub 9 gramy derbowe spotkanie z Gieksą.
Ostatnim spotkaniem rundy jesiennej będzie mecz z Dolcanem Ząbki.

Zachęcamy wszystkich kibiców do wspierania GKS na meczach u siebie i na wyjazdach. Już nie raz pokazaliśmy że nasz doping pomaga piłkarzom. Niech ten sezon będzie ostatnim w Jaworznie, a może i ostatnim w I lidze.
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition