f
Newsy
Michał Kotlorz przed piątym meczem
2014-03-31 15:51:00
W najbliższy wtorek rywalizacja o hokejowe Mistrzostwo Polski powróci do Tychów. W tyskim obozie nastroje są bojowe i nic w tym dziwnego - po sromotnej porażce w ostatnim meczu zawodnicy GKS będą chcieli jak najszybciej "odwdzięczyć się" się swoim rywalom, o czym przekonuje Michał Kotlorz.

Michał Kotlorz: Po piątkowym meczu (wygrana GKS 4:1) czuliśmy się bardzo pewnie. Dlatego też w drugim spotkaniu od razu ruszyliśmy na przeciwnika, chcąc szybko zdobyć bramkę. Niestety Sanok dwa razy skutecznie skontrował, do tego doszły nasze błędy. Co tu dużo mówić - czwarty mecz ułożył się dla nas fatalnie. Powinniśmy pokazać więcej spokoju i wyrachowania. Mimo fatalnego początku, mieliśmy wiele okazji do zdobycia bramek, ale bramkarz rywali przy wysokim prowadzeniu bronił na dużym luzie i ze szczęściem. Zapominamy i jedziemy dalej.

Każdy mecz jest jednak inny. Jestem przekonany, że jutro wygramy i ze spokojną głową podejdziemy do kolejnego spotkania. Czujemy się mocni fizycznie. Wierzę, że jutro wieczorem od złota będzie nas dzieliło już tylko jedno zwycięstwo.


Początek wtorkowego meczu o godzinie 18:30. Kasy biletowe otwarte będą od godziny 16:30. Zachęcamy także do kupna biletów w przedsprzedaży od godziny 10:00 do wyczerpania się puli biletów. Więcej informacji odnośnie dystrybucji biletów znajdziecie tutaj:

http://gkstychy.info/hokej/135,wiadomosci/7178,sprzedaz_biletow_na_wtorkowy_final/
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition