f
Newsy
Wielka mobilizacja na wielkie finały
2014-03-20 21:15:00
Już w poniedziałek ruszają wielkie finały hokejowego play-off. Koniec żartów, koniec obijania się. Wszystkie fan cluby, wszystkie osiedla i wszystkie grupy mobilizować się już teraz. Musimy pokazać całej Polsce gdzie są najlepsi kibice na trybunach lodowych hal.
Zawodnicy liczą na nasze wsparcie, już nie raz udowodniliśmy że dzięki głośnemu dopingowi z trybun można wygrać każde spotkanie. Niech ta walka o złoto będzie naszą wspólną walką i wspólnym zwycięstwem. Niech doping niesie się po hali jak za najlepszych lat. Już w półfinałach pokazaliśmy namiastkę tego co czeka naszych rywali teraz.

Stowarzysznie Tyski Fan, ultrasi, a także osoby odpowiedzialne za doping proszą by mecze finałowe przychodzić odpowiednio wcześniej tak by już na 30 minut przed pierwszym gwizdkiem być na trybunach i kręcić korbę jakiej od dawna w Tychach nie było. Ultrasi też na pewno staną na wysokości zadania więc wasza pomoc będzie nieoceniona.

Stowarzyszenie kibiców "Tyski Fan" informuje że przed meczami finałowymi będą do nabycia bilety na sektor młyn. Bilety dostępne u odpowiednich osób na około godzinę przed meczem, tylko i wyłącznie dla kibiców którzy aktywnie dopinguja GKS i robili to przez cały sezon.

STWÓRZMY RAZEM PIEKŁO BY ZŁOTY MEDAL BYŁ NASZ!!!

input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition