f
Newsy
Plebiscyt Tygodnika Echo
2014-03-07 08:34:00
Tygodnik Echo prowadzi plebiscyt, w którym można głosować na Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan". Czytelnicy wybierają Człowieka, Sportowca, Trenera oraz Organizację Roku.

W każdej z kategorii mamy swój typ, który w jakiś sposób powiązany jest z GKS Tychy, bądź naszym Stowarzyszeniem. Dlatego też prosimy o kupowanie gazety i głosowanie.

Człowiek Roku - Arkadiusz Dominiec - założyciel Muzeum Śląskiego Września 1939. W tym roku dołożył starań przy organizacji uroczystości Narodowego Dnia Pamięci Żołnierzy Wyklętych, gdzie wraz z grupą rekonstrukcyjną przedstawił walkę wojsk podziemia.

Sportowiec Roku - Łukasz Kopczyk i Michał Kotlorz. Obaj są podporami zespołów GKS Tychy - piłkarskiego i hokejowego. Dodatkowo "Kopa" jest wieloletnim kapitanem tyszan.

Trener Roku - Ryszard Dziopa oraz Sylwia i Marek Stanny. Obaj trenerzy żyją swoją dyscypliną sportową, szkolą młodych tyszan i osiągają z nimi sukcesy.

Organizacja Roku - Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan". Nasza obecność jest dość zaskakująca, ale skoro już ktoś nas nominował to możemy powalczyć o zwycięstwo.

Głosować można tylko na oryginalnych kuponach, bądź poprzez sms-y. Szczegóły w gazecie, a głosy oddajemy do końca maja!
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition