f
Newsy
Wyjazdowy rozkład jazdy - czyli gdzie pojedziemy wiosną?
2014-03-05 22:40:00
W rundzie rewanżowej, piłkarzom GKS Tychy przyjdzie rozegrać jeszcze 8 meczów wyjazdowych. Zobacz gdzie i kiedy udamy się w podróż za naszymi piłkarzami, a także jakimi środkami transportu będziemy przemierzać kibicowski szlak.

Słów kilka o wyjazdach w tej rundzie

Jedziemy na każdy mecz bez wyjątku. Nie ma dzielenia wyjazdów na "gorsze" i "lepsze"! Jeździmy dla swojego Klubu, a nie dla przeciwnika. Na dzień dzisiejszy wszystkie kluby, z którymi gramy na wyjeździe, mają otwarte sektory gości. Terminarz jest gotowy na całą rundę, więc każdy może sprawdzić gdzie i kiedy gramy, aby wcześniej zaplanować sobie wolne w pracy, szkole itd., żeby uniknąć sytuacji z początku tego sezonu, gdzie zaliczamy dwa zera wyjazdowe w Gdyni i Ząbkach.
Niestety niektóre daty meczów mogą ulec zmianie ze względu na transmisję w Orange Sport, na co nie mamy wpływu.

15 marca ROW Rybnik ? Byliśmy tam ostatnio w maju 2012 r. w 250 osób. Mamy do wykorzystania pule 400 biletów. Pierwszy wyjazd w rundzie, bardzo bliski. Myślę ,że po 3 miesięcznej przerwie nikogo specjalnie nie trzeba będzie zachęcać na ten mecz. Najprawdopodobniej udamy się tam autobusami. Bardzo ważny mecz jeśli chodzi o tabele ligową. Każda nasza liczba mniejsza niż 250 osób będzie po prostu słaba a nawet bardzo słaba także mobilizacje czas zacząć!!!

30 marca Kolejarz Stróże - Jeszcze nas tam nie było, w zeszłym sezonie mecz odbył się bez publiczności.Wyjazd z serii pojechać, zobaczyć mecz i wrócić. Na wyjazd do Stróż udamy się transportem autokarowym. Ilość autokarów będzie uzależniona od ilości chętnych.(zrobimy tak jak w brzesku) jeden autokar będzie na 100%, jeżeli liczba chętnych będzie większa to wtedy domówimy kolejny autokar i tak dalej i tak dalej.

12 kwietnia Chojniczanka - najdalszy wyjazd tej rundy,Bardzo ważny wyjazd. Już dwa razy mieliśmy odwiedzić Chojnice jednak za każdym razem nam to uniemożliwiono oby teraz było inaczej. Udamy się tam autokarami.

23 kwietnia ŚRODA Termalica Nieciecza - Kolejny wyjazd z serii pojechać ,zobaczyć i wrócić. Wyjazd autokarowy. Zasady wyjazdu analogiczne do wyjazdu na Stróże. Trzeba pobić naszą ostaniom liczbę w tej miejscowości tj. "ćwierć stówy"

maja GKS Bełchatów - Nasz ostatni wyjazd do Bełchatowa odbył się za czasów Sokoła. Wyjazd bliski. Również tutaj pojedziemy autokarami. Kolejny po Chojnicach bardzo ważny mecz. Ogólnie zajebisty wyjazd pod względem kibicowskim.Musimy się pojawić w Bełchatowie w odpowiedniej liczbie.

10 maja Wisła Płock - Następny bardzo ważny wyjazd po Chojnicach i Bełchatowie. Tutaj też pojedziemy autokarami.Nie pamiętam kiedy ostatnio odwiedziliśmy Płock dlatego Nasza liczba musi być dobra. Tak jak Bełchatów bardzo dobry mecz pod względem kibicowskim.

21 maja ŚRODA Sandecja - Co tu dużo mówić. Mecz zgodowy, więc wypada przynajmniej powtórzyć liczbę z ostatniego wyjazdu do Sącza.

31 maja GKS Katowice - Tutaj też zbytnio nie ma o czym mówić . Mecz "zgodowy". Biletów za dużo nie będzie, a pierwszeństwo do nich będą mieli Ci, którzy zaliczą najwięcej wyjazdów. Bilet na Katowice będzie nagrodą dla jeżdżących, a nie okazją dla tych, którzy pojawiają się raz czy dwa na rundę i chcieli by tam pojechać, aby wyzywać i napinać się za płotu.

Szczegół każdego meczu (koszty oraz miejsca i godziny zbiórek ) będą podane "na bieżąco" przed każdym wyjazdem w Jaworznie oraz można będzie je uzyskać u osób decyzyjnych

Jesteśmy zawsze tam!
Z kibicowskim pozdrowieniem !!
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition