f
Newsy
GKS Tychy - KH Sanok - Zapowiedź spotkania
2014-01-23 10:30:00
Już w piątek, o godzinie 18.00, czekają nas kolejne hokejowe emocje. Tym razem rywalem Trójkolorowych będzie ekipa KH Sanok. Sportowych emocji na pewno nie zabraknie. GKS w 2014 roku jeszcze nie doznał goryczy porażki, natomiast nasi rywale z Sanoka ponieśli porażkę tylko raz, właśnie w meczu z GKS.

Możemy liczyć na kolejne wspaniałe widowisko na naszym lodzie. Chłopaki w niedzielę pokazali, że gra do końca, zaangażowanie i charakter to ich mocna strona i dzięki temu wyrwali zwycięstwo Cracovii.

Liczymy, że kolejny raz nasz sektor będzie wyglądał dobrze ilościowo i jakościowo, tak by doping był jeszcze lepszy niż w spotkaniu z braćmi z Krakowa i by porwał naszych zawodników do kolejnego zwycięstwa.

Standardowo przed meczem do nabycia będą tańsze bilety na sektor "Młyn" u członków Stowarzyszenia "Tyski Fan." Przypominamy także, że młodzież szkolna przez cały okres ferii zimowych za wstęp na mecze GKS Tychy zapłaci jedynie 4 zł! Natomiast dla wszystkich pełnoletnich fanów hokeja marka Tyskie przygotowała niespodziankę. Każda pełnoletnia osoba, która zakupi bilet normalny otrzyma specjalny kupon na Tyskie z tanka. Z kuponem każdy klient zapłaci za jedno piwo, a drugie otrzyma gratis. Kupony będzie można zrealizować w jednym z poniższych lokali:

Trzynastka - Tychy, Nad Jeziorem
Pub Muzeum - Tychy, ul. Mikołowska 5
Palisander - Tychy, ul. Jana Pawła II 10
Avanti - Tychy, ul. Batorego 24
Stodoła - Tychy, ul. Młodzieżowa 3
U Filipa - Tychy, ul. Paprocańska 59
Bar Wieża - Ruda Śląska, ul. Jana Furgoła 2
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition