f
Newsy
Finał akcji "I Ty kibicu, możesz zostać świętym Mikołajem"
2013-12-22 11:22:00
Dobiegła końca akcja "I Ty kibicu GKS Tychy, możesz zostać świętym Mikołajem" organizowana przez Stowarzyszenie Kibiców "Tyski Fan". Dzięki wielkiej hojności kibiców i mieszkańców miasta Tychy oraz przy ogromnej pomocy sieci sklepów "Społem" i Tyskich Hal Targowych udało nam się zebrać mnóstwo darów potrzebnych do sporządzenia świątecznych potraw, a także wiele słodyczy, które miejmy nadzieję dadzą uśmiech na twarzy szczególnie młodszemu pokoleniu.

Uzbieraliśmy ponad 600 kilogramów darów, z których około 30 kibiców GKS Tychy przygotowało świąteczne paczki zapakowane w specjalnie zrobione na tę okazję reklamówki z logiem Stowarzyszenia. Następnego dnia grupa kilkunastu kibiców wraz z zarządem Stowarzyszenia Kibiców "Tyski Fan" przekazała paczki do Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej. Paczki zostaną przekazane podopiecznym i rodzinom ze Specjalistycznej Placówki Wsparcia Dziennego MOPS.

W imieniu członków i zarządu Stowarzyszenia pragniemy serdecznie podziękować wszystkim, którzy przyłączyli się do naszej akcji. To dzięki Wam, drodzy kibice i mieszkańcy ta akcja przyniosła takie wspaniałe efekty. Mamy nadzieję, że to co zostanie przekazane rodzinom w wielkim stopniu pomoże im w przygotowaniach świątecznych dań. Wierzymy, że akcja, którą organizowaliśmy w tym roku po raz pierwszy będzie kontynuowana w następnych latach!

[tekst: Matiz]


I Ty kibicu, możesz zostać świętym Mikołajem
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition