f
Newsy
Podziękowania dla grupy Ultras TNG'03
2013-10-28 15:00:00
Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan" chce serdecznie podziękować grupie ULTRAS TNG'03, za ogrom swojej pracy, która przez 10 lat działalności niejednokrotnie ubarwiała mecze Górniczego Klubu Sportowego, godnie reprezentując trójkolorowe barwy i niejednokrotnie pokazując, że tyscy Ultrasi należą do krajowej czołówki

Tysz@nie Net Group to tyska grupa Ultras, która powstała w 2003 roku. Od tego czasu kibice GKS Tychy niejednokrotnie mogli podziwiać ich prace, które prezentowane były zarówno na Stadionie Miejskim w Tychach, Stadionie Miejskim w Jaworznie, a także na Stadionie Zimowym. Niejednokrotnie choreografie przygotowywane przez TNG plasowały się wysoko w rankingach opraw, które wybierali Ultrasi z całej Polski.

Z okazji 10 lat działalności grupy, zachęcamy do obejrzenia okazjonalnego filmiku, który podsumowuje działalność TNG'03. Jednocześnie w imieniu tyskich Ultrasów chcemy podziękować wszystkim ludziom, którzy w jakikolwiek sposób przez te 10 lat wspierali działania grupy i razem pomagali tworzyć trójkolorowe trybuny.

input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition