f
Newsy
Atomówki w K&B SLOVAKIA STARS
2013-10-25 11:54:00
Miło nam poinformować Wszystkich sympatyków hokeja na lodzie, że dwie Zawodniczki Atomówek GKS Tychy zakwalifikowały się do udziału w międzynarodowym turnieju organizowanym w kanadyjskim mieście Windsor.

Zawodniczkami tymi są Klaudia Pelic oraz Sylwia Łaskawska. Dziewczyny co roku biorą udział w obozach szkoleniowych w Słowacji i Czechach, co zaowocowało zaproszeniem do udziału w testach kwalifikacyjnych do drużyny K&B SLOVAKIA STARS.
Oczywiście testy te zakończyły się pozytywnymi wynikami. Wspomniany turniej odbywać się będzie w okresie od 26.12.2013 do 04.01.2014. W turnieju tym biorą udział drużyny z Czech, Słowacji, Rosji, USA tak więc jest to jeden z najbardziej prestiżowych turniejów dla młodych zawodników.

Godnym uwagi jest fakt, iż Dziewczyny rywalizowały z chłopakami a co za tym idzie na lodzie musiały wykazać się nie tylko umiejętnościami jak i charakterem, czego na pewno im nie brakuje.

Cieszy fakt, że wieloletnia praca Dziewczyn, Trenera oraz wysiłek wkładany w ich szkolenie przynosi rezultaty i daje powody do dumy, bo należy pamiętać,
że choć są jeszcze młode to na pewno będą godnie reprezentować nasz Kraj, Miasto, Klub i wszystkich Tych, którzy przez te lata je wspierali i wspierają nadal.

Wszystkie osoby chętne do wsparcia naszych Dziewczyn, aby ten wyjazd doszedł do skutku, prosimy o kontakt z Zarządem Stowarzyszenia Kobiecego Klubu na Lodzie Atomówki GKS Tychy
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition