f
Newsy
Zgodowe podsumowanie weekendu (4,5,6 październik)
2013-10-09 14:24:00
Zapraszamy wszystkich fanów Górniczego Klubu Sportowego na nasze zgodowe podsumowanie weekendu. Relację z boisk, na których mecze rozgrywały nasze zgody przygotował Cracker

Zawisza Bydgoszcz - Korona Kielce 0:1 (0:0)

Mimo zimnego wieczoru na stadion Zawiszy przyszło ponad 5 tysięcy kibiców. Od początku spotkania KIBOLE na Trybunie B ruszają z głośnym dopingiem.
Kibice Korony mimo piątku do Bydgoszczy docierają w dobrej liczbie (około 200). Z uwagi na małe opóźnienie na trasie i wejście na sektor gości Koroniarze z dopingiem ruszają od początku drugiej połowy. Niestety nasi piłkarze przegrywają spotkanie, w którym powinni zdobyć trzy punkty.

Sandecja Nowy Sącz 2:0 Olimpia Grudziądz

Fanatycy Sandecji postanowili zawiesić swój protest,a co za tym idzie powrócił zorganizowany doping na trybunach. Sączersi przez cały mecz prowadzili dobry doping.Ogółem zgromadziło się 1700 widzów na Kilińskiego.

Jagiellonia Białystok 0:2 Cracovia

Kibicom Pasów nie było dane dopingować tego dnia z trybun swej drużyny.

Czarni Rząśnia 3:2 ŁKS Łódź

(Relacja Rodowitych):

Na meczu z Czarnymi Rząśnia jakieś 300 osób. Może trochę więcej. Trudno powiedzieć. Znowu psów więcej niż nas, do tego armatka i helikopter. Przeszukania i mandaty na zbiórce i na miejscu. Dostajemy się w okolice stadionu, a właściwie boiska, bo stadionem tego nazwać nie można. Dalej wszystko obstawione przez psiarnię. Potem dowiadujemy się, że nie ma pozwolenia na zgromadzenie i mamy się rozejść. Poszedł pocisk w kierunku psów, kurwy już tylko czekały na interwencję. Powiedziały, żeby się rozejść, a nie chciały wypuszczać. Robiło się coraz ciekawiej, ale ostatecznie zostaliśmy puszczeni. Część osób próbuje się jeszcze jakoś dostać na boisko z innej strony, trochę ganianek z psami po polach. Udało się wejść kilkunastu osobom. Między innymi jakaś miejscowa kobita otworzyła naszym bramę i podwórkiem przez...kurnik dostali się na boisko.

Górnik Wałbrzych 1:0 Polonia Bytom

Górnikom przyszło rozegrać bardzo ciekawy mecz na boisku jak i na trybunach. Od samego początku wiadome było że Poloniści pojawią się w Wałbrzychu,co dodatkowo zmotywowało fanów KSGW do przyjścia na trybuny.W młynie miejscowych pojawiło się około około 200 osób,z całkiem porządnym dopingiem. Bytomiacy pojawili się w Wałbrzychu w liczbie 218 osób (w tym 27 Odra Opole).
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition