f
Newsy
GKS Tychy - Górnik Wałbrzych | ZAPOWIEDŹ
2011-07-23 06:35:00
Już tylko godziny dzielą nas od pierwszego meczu GKS w sezonie 2011/2012. Z kilku względów sezon ten będzie dla nas szczególny; wszystkie domowe mecze, jak większość z nas już wie, GKS Tychy rozgrywał będzie na Stadionie Miejskim w Jaworznie, ze względu na budowę nowego stadionu przy ul. Edukacji 7 w Tychach.

Na inaugurację sezonu przyjdzie nam mierzyć się w zgodowym meczu z Górnikiem Wałbrzych. Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie beniaminek z Wałbrzycha uplasował się na 10. miejscu w tabeli II Ligi Zachodniej z dorobkiem 48. punktów (GKS Tychy 65. punktów, miejsce 3. - przypomina red.). W bezpośrednich starciach górą byli Tyszanie. W pierwszym meczu w Tychach padł bezbramkowy remis, co nie przeszkodziło by na trybunach panowała fantastyczna atmosfera przyjaźni. Przypomnijmy; gościliśmy wtedy braci z Wałbrzycha na naszym sektorze. Hitem tego dnia był 6-rundowy pojedynek na HSV, w którym padł remis 3:3. W rewanżowym pojedynku na Dolnym Śląsku GKS pokonał Górnika 2:1. Wszyscy także pamiętamy zamieszanie wokół tego meczu - stadion Górnika najpierw zamknięty dla publiczności, dzień wcześniej zostaje otwarty, w wyniku czego w górniczym mieście melduje się nieliczna grupa kibiców GKS.

W tym sezonie Górnik rozegrał już jeden mecz o stawkę. W Pucharze Polski Górnicy po dogrywce ponieśli porażkę z rezerwami Rozwoju Katowice 5-3 i odpadli z rozgrywek. Tyszanie tymczasem sprawdzali się jedynie w sparingach, w których pokonali kolejno Kadrę Podokręgu Tyskiego, JUW-e Jaroszowice, Olimpię Grudziądz i Pelikan Łowicz oraz doznając dwóch porażek; z Sandecją Nowy Sącz oraz Odrą Opole.

Wyjazd na pierwszy mecz do Jaworzna zaplanowano na godzinę 14:40 spod hali przy al. Piłsudskiego. Od godziny 13:00 do 14:30 w kasach hali będą sprzedawane bilety, odpowiednio 8zł bilet normalny oraz 4zł ulgowy. Przypominamy, że obowiązkowo każdy musi posiadać dowód osobisty z numerem PESEL (w przypadku nieletnich kibiców legitymację szkolną i np. kartę zdrowia z numerem PESEL). Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan" organizuje przejazd do Jaworzna. Koszt to jedyne 7zł.

GKS TYCHY - GÓRNIK WAŁBRZYCH
Stadion Miejski w Jaworznie
Godzina 16:00

input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition