f
Newsy
WAŻNE | Regulamin
2013-10-04 12:01:00
Poniżej przedstawiamy Wam regulamin sektora "Młyn" - czyli miejsca, w którym gromadzą się najzagorzalsi fani GKS. Jest to zbiór kilku zasad, których każdy fan GKS przebywający w tym sektorze będzie musiał BEZWZGLĘDNIE przestrzegać.

ZASADY SEKTORA "MŁYN"

1. Do "Młyna" wchodzimy w barwach GKS Tychy. W ostateczności mogą to być barwy naszych zgód, jednak kładziemy zdecydowany nacisk na nasze barwy.

2. Sektor "Młyn" jest miejscem w którym prowadzony jest doping, co obliguje wszystkie przebywające w nim osoby do śpiewania. Osoby nieśpiewające będą wypraszane. Jeżeli chcesz w spokoju obejrzeć mecz, to wybierz jeden z pozostałych sektorów siedzących.

3. Do "Młyna" przychodzimy wspierać GKS. Jesteśmy tutaj dla klubu, nie dla osoby, która prowadzi doping.

4. Na sektorze wykonujemy polecenia prowadzącego, a także Ultrasów - w momencie, gdy przygotowywana / prezentowana jest oprawa.

5. Koniec z tzw. "samowolką". Żadna osoba, poza prowadzącym doping, nie ma prawa zaintonować przyśpiewki. "Krzykacze" będą wypraszani.

6. Na sektorze obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ filmowania i fotografowania. Fotorelacje i videorelacje będą przygotowywane przez odpowiednie osoby i umieszczane na stronie internetowej www.tyskifan.pl

7. Dopingujemy cały mecz; od początku do końca, bez względu na wynik. Nie wychodzimy z sektora z końcowym gwizdkiem / syreną. Doping kończymy dopiero gdy zdecyduje o tym osoba prowadząca. Po zakończeniu meczu czekamy na osoby odpowiedzialne za flagi oraz na zawodników.

W/w zasady zostały ustalone przez Stowarzyszenie "Tyski Fan" oraz przedstawicieli grup kibicowskich i wchodzą w życie już od najbliższego meczu w Jaworznie z GKS Bełchatów oraz meczu Ekstraligi Hokeja GKS Tychy - Ciarko Sanok. Regulamin będzie wywieszony także na lodowisku. Wobec osób, które nie będą się do niego stosować będą wyciągane konsekwencje.
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition