f
Newsy
Informacje dla kibiców przed meczem z GKS Bełchatów.
2013-09-30 10:10:00
W najbliższą niedzielę piłkarzy GKS Tychy czeka jeden z najcięższych meczów w rundzie jesiennej, bowiem do Jaworzna przyjedzie zespół GKS Bełchatów, którego ambicją jest szybki powrót do T-Mobile Ekstraklasy.

Mecz planowo miał być rozegrany dzień wcześniej (sobota, 5 październik) o godzinie 15:00, jednak w związku z planowaną transmisją skrótową na antenie Orange Sport, spotkanie odbędzie się dzień później, o godzinie 12:15.

W związku z powyższym informujemy, że zbiórka kibiców udających się na to spotkanie została wyznaczona na godzinę 10:45, odjazd autobusu przed godziną 11:00!

Zbiórka kibiców z Bierunia Starego i Bierunia Nowego odpowiednio o godzinie 11:00 na przystankach Homera (B. Stary) i KWK Piast (B. Nowy). Do Bierunia pojedzie osobny autobus!

Przypominamy także o miejscach w których przez cały tydzień będzie można nabywać bilety na to spotkanie, czyli w punktach STS:

- STS Tychy 3 przy al. Niepodległości 87,
- STS Tychy 2 przy ul. Grota Roweckiego 52/42,
- Salon Empik ? Tychy City Point przy al. Jana Pawła II 16-18.

Przedsprzedaż biletów odbędzie się także w kasach Stadionu Zimowego w dniu 2 października, w godzinach od 12.30 do 16.30, natomiast w dniu meczu bilety będzie można kupować od godziny 8:15 do godziny 10:15!

Uczulamy i zachęcamy, aby z zakupem biletu na mecz nie czekać do ostatniej chwili i nabywać je wcześniej, polecamy przede wszystkich punkty STS na terenie miasta i przedsprzedaż w kasach lodowiska!

Mobilizacja na osiedlach i Fanklubach! Pierwszy raz w tym sezonie mecz obejrzą kibice obu drużyn!
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition