f
Newsy
Relacja z wyjazdu na Czantorię
2013-09-24 20:00:00
11 sierpnia 2013, wczesnym rankiem, grupa młodych kibiców GKS Tychy postanowiła wybrać się na integracyjny wypad w góry. Cel - Czantoria. Poniżej prezentujemy krótką relację jednego z uczestników wyjazdu.

W niedziele, około godziny 6:00 rano zbieramy, się na Dworcu PKP w Tychach. Na zbiórkę przybywa grupa niespełna 40 osób. Kilka minut później "wesoła kompania" wsiada do pociągu relacji Katowice - Wisła Głębce i tak zaczynamy naszą podróż, której celem było wejście na Czantorię. Aż do Skoczowa wszystko idzie zgodnie z planem, do czasu aż nagle konduktor doczepił się do nas o rzekomy brak biletów kilku osób. Mimo negocjacji oraz uregulowania tego niedopatrzenia (chłopaki wysiedli z pociągu i kupili bilety w miejscowej kasie), kierownik naszego środka lokomocji stwierdza, że dalej z nami nie pojedzie. Dalsze negocjacje nie przynoszą skutku, wobec czego postanawiamy nie robić na złość innym pasażerom i wysiadamy z pociągu, natomiast oczekiwanie na kolejny umilamy sobie zwiedzaniem miasta.

Z lekkim poślizgiem w końcu dostajemy się do Wisły i obieramy kierunek na "Czantorię". Oczywistym jest fakt, że na górę wchodzimy o własnych siłach. W końcu docieramy na szczyt, gdzie rozwijamy okazjonalny transparent GKS Tychy "Zawsze Razem", z dedykacją dla wszystkich "Trójkolorowych", głównie chłopaków po drugiej stronie muru. Nie obyło się także bez głośnego zaznaczenia naszej obecności, tak na wszelki wypadek, gdyby ktoś jeszcze nie wiedział skąd przywiało naszą ekipę.

Po prezentacji transu i głośnych śpiewach postanawiamy skorzystać z jednej z głównych atrakcji Czantorii, czyli kolejki linowej, którą postanawiamy zjechać na dół. Szczęśliwie udało nam się trafić na bardzo atrakcyjną ofertę biletową skierowaną dla zorganizowanych grup, co bardzo poprawiło nam humor.

W godzinach późno-popołudniowych wsiadamy do pociągu i udajemy się w podróż powrotną do "Miasta Sypialni", ta mija na dalszej integracji, głośnych żartach i śpiewach razem z pozostałymi pasażerami.

autor: M.

input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition