f
Newsy
Relacja z wyjazdu do Wejherowa
2013-08-19 10:37:00
W sobotnie popołudnie piłkarze GKS Tychy rozgrywali mecz 1/16 finału Pucharu Polski. Rywalem "Trójkolorowych" był drugoligowy Gryf Wejherowo. Do nadmorskiej miejscowości wybrało się pięciu fanatyków. Relacja okiem jednego z nich:

"Na wyjazd Pucharu Polski do Wejherowa wybieramy się autem. Jedziemy z Tychów w cztery osoby (w tym jedna fanka). Podróż nad morze mija szybko i sprawnie. Pod stadionem jesteśmy na niecałą godzinę przed meczem, gdzie przejmują nas mundurowi. Okazuje się, że jest jeszcze jedna osoba z Tychów, która spędzała wakacje nad morzem. Razem więc jest nas 5 osób.

Przy wejściu okazuje się że bilety są w kosmicznej cenie 30 zł. Zanim chcemy je nabyć sprawdzamy, czy na sektory miejscowych jest taka sama cena. Okazuje się, że tak, więc próbujemy zakupić wejściówki. Tu zaczynają się problemy. O ile chwilę wcześniej mogliśmy normalnie kupić bilety. tak teraz organizator odmawia nam sprzedaży. Na pytanie "dlaczego?" szef ochrony twierdzi, że to decyzja organizatora i czas na kupno biletów już minął. Niestety na wszelakie próby wezwania kogoś "władnego" z klubu miejscowych dostajemy odpowiedź, że nikt do nas nie przyjdzie. Po wielu wykonanych telefonach dowiadujemy się od pracowników naszego klubu, że nie zostaniemy wpuszczeni gdyż... odmówiliśmy kupna biletów. Paranoja, szczególnie, że mamy nagrania na których jasno widać, że chcemy je zakupić. W związku z takim obrotem sprawy chcieliśmy poznać nazwisko szefa ochrony, ale on na Gryfie stoi ponad prawem i nie legitymuje się. Cały mecz spędzamy pod wejściem na sektor gości i umilamy sobie czas dowcipkowaniem z szefa ochrony, który bilety sprzedaje między 17.52 a 17.55. Nasi piłkarze na szczęście ucierają nosa miejscowym i mecz wygrywamy 3-1. Po raz kolejny więc jako kibice GKS Tychy mogliśmy przekonać się na własnej skórze, że niektóre kluby to wciąż organizacyjnie trzeci świat, w którym zorganizowanie meczu z udziałem kibiców przyjezdnych (w zastraszającej liczbie pięciu) jest wyzwaniem poza zasięgiem ich możliwości. Powrót do domu spokojny i nie zakłócany przez nikogo"

input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition