f
Newsy
Z Gryfem Wejherowo w 1/16 Pucharu
2013-07-26 13:57:00
Piłkarze GKS Tychy, po wyeliminowaniu z Pucharu Polski Lechii Tomaszów Mazowiecki, awansowali do kolejnej rundy. W 1/16 Tyszanie liczyli na starcie z rywalem z Ekstraklasy, jednak aby spełnić to życzenie najpierw trzeba będzie wygrać z II - ligowym Gryfem Wejherowo. Jeżeli podopieczni Tomasza Fornalika wywiążą się ze swojego obowiązku, to już nic nie stanie na przeszkodzie zmierzenia się z zespołami elity, bowiem w 1/8 finału czekać będzie zwycięzca meczu Zagłębie Lubin - Piast Gliwice.

W obecnych rozgrywkach o Puchar Polski drużyna Gryfa występuje od fazy przedwstępnej, w której wygrała 3-2 z Bytovią Bytów. W rundzie wstępnej do zawodników z Wejherowa uśmiechnęło się szczęście, bowiem podczas losowania w siedzibie PZPN uzyskali wolny los, tym samym awansując do kolejnej rundy. W I Rundzie Gryf odprawił z kwitkiem ligowego rywala "Trójkolorowych", drużynę Dolcanu Ząbki, po bramkach Przemysława Kostucha i Marcina Warcholaka.

Spotkanie 1/16 finału Pucharu Polski zostanie rozegrane w Wejherowie w dniach 16-17 sierpnia. Informacje odnośnie wyjazdu kibiców GKS Tychy na to spotkanie podamy niebawem.

autor: michał


input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition