f
Newsy
Przedsezonowa konferencja prasowa
2013-07-18 10:00:00
W dniu dzisiejszym, tuż po godzinie 9:00, w kompleksie sportowym im. Alfreda Potrawy, odbyła się pierwsza konferencja prasowa z udziałem nowego trenera Trójkolorowych - Tomasza Fornalika. Na pytania zebranych dziennikarzy odpowiadali także kapitan Tyszan Łukasz Kopczyk oraz nowy nabytek GKS - Paweł Smółka.

Trener Fornalik odpowiedział m.in. na pytania odnośnie kadry GKS, jak przebiega okres przygotowawczy, a także o testowanych zawodnikach oraz odniósł się do sytuacji, w której jego drużyna z konieczności, już kolejny sezon, swoje domowe mecze będzie rozgrywać poza Tychami.

Paweł Smółka w kilku zdaniach podsumował dwa pierwsze tygodnie spędzone w Tychach, pozytywnie ocenił także atmosferę panującą w szatni. Stwierdził także, że cieszy się z podpisania kontraktu w Tychach, gdyż uważa, że GKS to drużyna z większymi aspiracjami niż jego poprzedni klub.

Łukasz Kopczyk odniósł się m.in. do sytuacji kadrowej. Kapitan GKS stwierdził, że rzeczywiście w szatni było duże "wietrzenie", docenił wkład jaki wnieśli do drużyny m.in. Bartłomiej Babiarz, Jakub Bąk, Mateusz Kupczak oraz Piotr Rocki, jednocześnie podkreślając, że nie ma ludzi niezastąpionych i liczy na to, że nowe twarze w drużynie okażą się godnymi następcami. Łukasz odpowiedział także na pytania dotyczące rozgrywek Pucharu Polski, które tyszanie zainaugurują 24 lipca meczem z Lechią Tomaszów Mazowiecki.autor: michał
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition