f
Newsy
Wygrana z Polonią na zakończenie zgrupowania
2013-07-17 18:59:00
Piłkarze GKS Tychy, w meczu kończącym trzydniowe zgrupowanie w Rybniku-Kamieniu, pokonali Polonię Bytom 2:1. Mecz rozegrano w Ptakowicach.

Wszystkie trzy bramki były autorstwa Trójkolorowych. Wynik meczu samobójczym strzałem otworzył Tomasz Balul w 17. minucie gry. Autorami kolejnych trafień byli testowany zawodnik Akademii GKS Tychy, Mateusz Grzybek (78. minuta) oraz, dwie minuty później, Wojciech Król.

Ostatnim przetarciem dla podopiecznych Tomasza Fornalika będzie spotkanie z Nadwiślanem Góra, które zaplanowano na 20 lipca. Po tym meczu zawodników Górniczego Klubu Sportowego czeka spotkanie w ramach Pucharu Polski. Rywalem Tyszan będzie zwycięzca pary Lechia Tomaszów Mazowiecki - Chrobry Głogów.

Ligowe rozgrywki piłkarze GKS Tychy zainaugurują 28 lipca o godzinie 17:00 na Stadionie Miejskim w Jaworznie, a rywalem będzie zespół Bogdanki Łęczna.