f
Newsy
Współpracuj ze Stowarzyszeniem
2013-06-07 11:28:00
Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan" poszukuje osób chętnych podjąć współpracę. Czekamy na oferty zarówno firm, jak i osób prywatnych.

Stowarzyszenie Kibiców "Tyski Fan" jest organizacją non-profit. Oznacza to, że skupiamy się na wspieraniu publicznego dobra, nie kierując się chęcią osiągania zysków. Wspomnianym "dobrem" jest rzecz jasna Górniczy Klub Sportowy Tychy, a także społeczność, jaką tworzą jego kibice, zawodnicy, działacze i sponsorzy. Jeżeli więc prowadzisz firmę, lub jesteś osobą prywatną, która nie przechodzi obojętnie obok marki GKS Tychy i jesteś w zainteresowany podjęciem współpracy, z której korzyści czerpać będą obie strony - skontaktuj się z nami w celu omówienia szczegółów.

Oto statutowe cele, do jakich dąży Stowarzyszenie "Tyski Fan"

Celem Stowarzyszenia jest:
1. Wspieranie działań reklamowych Klubu GKS Tychy,
2. Działania mające na celu uatrakcyjnienie zawodów sportowych,
3. Promocja GKS Tychy,
4. Działania mające na celu pozyskiwanie członków Stowarzyszenia,
5. Rozwijanie i propagowanie inicjatyw, postaw i działań sprzyjających wcielaniu w życie idei czynnego kibicowania i wspierania GKS Tychy,
6. Wytwarzanie atmosfery szacunku i zaufania do kibiców i Klubu GKS Tychy oraz ich upowszechnianie,
7. Rzecznictwo interesów członków Stowarzyszenia przed organami władzy państwowej i samorządowej oraz innymi podmiotami życia publicznego,
8. Skupienie kibiców dla utrzymania i stałego pogłębiania więzi koleżeńskich, i różnorodne świadczenia w ramach pomocy koleżeńskiej.

Mamy nadzieję, że dzięki Państwa pomocy będziemy w stanie prężnie i sumiennie dążyć do osiągania powyższych założeń, a z każdym dniem coraz lepiej będzie widać efekty naszych działań. W najbliższej przyszłości pojawi się folder z naszą ofertą, która, mamy taką nadzieję, pomoże Państwu przekonać się do tego, że warto identyfikować się z "Tyskimi Fanami" oraz, że hasło "Na zawsze dobra marka" nie jest wyświechtanym sloganem.

Kontakt dla osób zainteresowanych:

e-mail: michal@tyskifan.pl
telefon: 533 727 074, 507 738 376

Ze sportowym pozdrowieniem,
Zarząd i Członkowie Stowarzyszenia Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan"

autor: michał

input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition