f
Newsy
Sprzedaż biletów na derbowy mecz z GKS Katowice!
2013-05-07 17:11:00
Już w najbliższą środę, 8 maja, o godzinie 17:00 nasi piłkarze zagrają zdecydowanie najważniejsze spotkanie w sezonie 2012/2013! W derbowym pojedynku na Stadionie Miejskim w Jaworznie Górniczy Klub Sportowy Tychy podejmie swojego imiennika i zarazem odwiecznego rywala zza przysłowiowej "miedzy".

SPRZEDAŻ BILETÓW W DNIU MECZU

Jak poinformowała spółka Tyski Sport S.A. w dniu meczu sprzedaż biletów odbędzie się w dwóch kasach Stadionu Zimowego w Tychach. Od godziny 11:00 bilety będzie można nabywać w kasie dolnej, natomiast od godziny 13:00 otwarta zostanie także kasa górna. Sprzedaż wejściówek potrwa do godziny 16:00. Jeszcze raz apelujemy, aby nie czekać z zakupem biletów i w miarę możliwości zaopatrzyć się w wejściówki odpowiednio wcześniej.

ZBIÓRKA KIBICÓW I PRZEJAZD

Stowarzyszenie "Tyski Fan" informuje, że zbiórka kibiców, udających się na derbowy pojedynek z GKS Katowice, odbędzie się o godzinie 15:20 pod Stadionem Zimowym. W miarę możliwości jedziemy wspólnym transportem! Jeżeli ktoś koniecznie chce jechać własnym środkiem transportu powinien przyjechać na zbiórkę i jechać razem z nami w jednej kolumnie!

Początek meczu w Jaworznie o godzinie 17:00

Kadra GKS Tychy:

Misztal, Igaz, Žunić, Mańka, Masternak, Balul, Mączyński, Chomiuk, Bukowiec, Małkowski, Szczęsny, Bąk, Czupryna, Babiarz, Wawoczny, Rocki, Kupczak, Folc.

autor: michał
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition