f
Newsy
Puchar Polski | Przedsprzedaż biletów na mecz z Elaną
2011-07-27 15:00:00
Znamy już szczegóły dotyczące przedsprzedaży biletów na pucharowy mecz pomiędzy GKS Tychy a Elaną Toruń.

Sprzedaż biletów odbywać będzie się w kasach Hali Sportowej przy Al. Piłsudskiego 20 w Tychach w poniedziałek (01.08.) w godzinach 16:00 - 18:00 oraz we wtorek (02.08.) w godzinach 12:00 - 14:00. Czynne będą dwa stanowiska kasowe.

Ceny biletów w porównaniu z ligowym spotkaniem przeciwko Górnikowi Wałbrzych nie ulegną zmianie. A więc: za bilet normalny zapłacimy 8zł, za ulgowy 4zł (ulga przysługuje uczniom, studentom dziennym, emerytom, rencistom, a także posiadaczom karty 3+ Liczna Rodzina ? po okazaniu przy zakupie odpowiednich dokumentów uprawniających do zniżki). Kobiety oraz dzieci do lat 13 pod opiekom osoby dorosłej mają wolny wstęp.

Po raz kolejny przypominamy i uczulamy, aby zarówno przy zakupie biletu, jak i wejściu na stadion w Jaworznie posiadać przy sobie dokument tożsamości z numerem PESEL. W przypadku dorosłych wystarczy dowód osobisty, natomiast osoby niepełnoletnie proszone są o posiadanie legitymacji szkolnej oraz innego dokumentu, na którym widnieje numer PESEL (np. karta zdrowia).

Mecz Rundy Wstępnej Pucharu Polski przeciwko toruńskiej Elanie odbędzie się na Stadionie Miejskim w Jaworznie o godzinie 16:00. Wyjazd zaplanowano na godzinę 14:45 z parkingu przy Hali Sportowej przy al. Piłsudskiego. Koszt przejazdu specjalnym autobusem to jedyne 7zł. Dzieci do lat 13 pod opieką osoby dorosłej również przejazd mają gratis!

Stowarzyszenie Kibiców "Tyski Fan" jeszcze raz zwraca uwagę na to, że podczas przejazdu na stadion w Jaworznie specjalnym autobusem obowiązuje KATEGORYCZNY ZAKAZ palenia papierosów oraz spożywania JAKICHKOLWIEK wyrobów alkoholowych. Wobec osób, które zakaz ten łamać będą zostaną wyciągnięte odpowiednie konsekwencje. Osoby znajdujące się pod wpływem alkoholu nie będą wpuszczane do autobusów!

Runda Wstępna Pucharu Polski
GKS TYCHY - ELANA TORUŃ
2 sierpnia 2011, godzina 16:00
Stadion Miejski w Jaworznie
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition