f
Newsy
Tyski Fan nawiązał współpracę z Placówką Pieczy Zastępczej
2013-04-09 20:26:00
Miło nam poinformować, że Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy "Tyski Fan" nawiązało współpracę z Placówką Pieczy Zastępczej "Kwadrat".

Nasze Stowarzyszenie już w przeszłości miało styczność z podopiecznymi placówki, jednak dopiero teraz nawiązało bliższą współpracę.

Siedziba Placówki Pieczy Zastępczej ?Kwadrat? mieści się w Tychach przy ul. Budowlanych 5. Integralną jej częścią jest pięć mieszkań koedukacyjnych na terenie miasta Tychy. Misją placówki jest umożliwienie dzieciom i młodzieży wychowania się w warunkach domowych, dbałość o ich harmonijny rozwój, zabezpieczenie potrzeb oraz przygotowanie do dorosłego, samodzielnego życia.

Placówka zapewnia całodobową opiekę i wychowuje dzieci pozbawione opieki rodziny naturalnej oraz zaspokaja ich potrzeby emocjonalne, rozwojowe, zdrowotne, społeczne i religijne. Placówka Pieczy Zastępczej ?Kwadrat? jest placówką nieferyjną, działającą przez cały rok kalendarzowy.

Mamy nadzieję, że Zarząd oraz członkowie Stowarzyszenia TYSKI FAN będzie wsparciem dla podopiecznych Placówki Pieczy Zastępczej ?Kwadrat?.
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition