f
Newsy
WAŻNE: Garść informacji wyjazdowych
2013-03-06 14:49:00
Mecze hokeja nabierają tempa, wielkimi krokami zbliża się także inauguracja wiosny na boiskach piłkarskich. W związku z tym mamy dla Was informacja odnośnie tego gdzie (nie)pojedziemy w najbliższym czasie

Sobota, 9 marca 2013, JKH GKS Jastrzębie - GKS TYCHY

Stowarzyszenie Kibiców GKS Tychy Tyski Fan podaje informacje dotyczące wyjazdu do Jastrzębia:


Prosimy jak najszybciej zapisywać się na wyjazd. Zapisy trwają do piątku (do godziny 9:00), standardowo wysyłamy imię, nazwisko i PESEL na adres wyjazdy@tyskifan.pl Osoby, które zapiszą się otrzymają bilet.

Koszt wyjazdu:
- Osoby udające się własnym transportem cena biletu 25 zł.
- Osoby udające się transportem organizowanym przez Stowarzyszenie: 35 zł (przejazd +bilet)

Niestety bilety dla kibiców z Tychów nie będą dostępne w kasach.
Dystrybucja biletów odbędzie się podobnie jak podczas ostatniego wyjazdu.

WAŻNE:
Kierowcy osobówek podjeżdżają na zbiórkę i podchodzą do Organizatorów z wyliczoną gotówką za cały skład samochodu, następnie otrzymują potwierdzenie wpłaty i z tym potwierdzeniem ponownie udają się do Organizatorów już na miejscu w Jastrzębiu, otrzymując bilety.


Zbiórka odbędzie się o godzinie 15:00 pod lodowiskiem odjazd o godzinie 15:30
W Jastrzębiu cała grupa musi się stawić 1,5 godziny do rozpoczęcia meczu.Niedziela, 12 marca 2013, Kolejarz Stróże - GKS TYCHY

W związku z negatywną opinią policj, decyzją Wojewody Małopolskiego mecz w Stróżach odbędzie się bez udziału publiczności, co za tym idzie, nie udamy się na pierwszy wyjazd w rundzie rewanżowej.

Niedziela, 24 marca, Termalica Bruk-Bet Nieciecza - GKS TYCHY

Prawdopodobnie nie udamy się także do Niecieczy. Choć do meczu pozostało sporo czasu, to mamy podstawy by twierdzić, że będzie to kolejny mecz w Małopolsce, na który nie pojedziemy zorganizowaną grupą. Pismo w sprawie nie wpuszczania kibiców przyjezdnych na mecze w Niecieczy otrzymała już Polonia Bytom, więc najprawdopodobniej także my takie pismo otrzymamy.

autor: michał
input.com.pl StrefaFilmowa.net.pl Sklep ADRENALINA Kancelaria Rachunkowa
WWW.TYSKIFAN.PL Copyright © 2008 - 2011 Proudly powered by input.CMS / djh&steinerpl edition